Loading...
Giriş Yap Hesap Oluştur

Çağrı Merkezi / (0222) 2250350

Bağımsız Danışmanlık

Anasayfa Bağımsız Danışmanlık
Sevdiklerinizle Paylaşın

Bağımsız Danışmanlık

NEDEN “BAĞIMSIZ DANIŞMAN” LIK ?

Enemlak Bağımsız Danışmanlık modeli,  bu işi profesyonelce yapmak isteyen emlak danışmanları için özenle geliştirilmiştir. Daha büyük bir yapının parçası olarak tasarlanmış olan bu iş modeline katılmanız, uzun vadede  işinizi kesinlikle büyütecektir. 

Biz paylaşmaya hazırız? Ya siz?


Enemlak Bağımsız Danışmanı olarak;

  • Artık bir ofis açmanıza gerek yoktur. 

Enemlak sistemi sizi bir ofis açmaya ihtiyacı duymayacağınız  şekilde donanım ve teknik araçlarla destekler. Sistemizde danışmanlığınız onaylandıktan sonra  teknik destek almaya başlayacaksınız.


  • Vergi mükellefi olmanız şart değildir.

Müşterilerle mali konulardaki tek muhatap artık enemlak kent merkez ofisidir.  Bu işi daha önce  ofis açmadan yapıyorsanız ve artık yeni emlak kanununa göre çalışmak istiyorsanız sistem size bu imkanı sunar. Müşterilerin kurumsal muhattabı biziz.


  • Reklam, donanım  ve ilan desteği

Enemlak  kent ofisi danışmanlarına; tanıtım kartı, kartvizit, afiş vs gibi teknik ihtiyaçlarını karşılar.  Ayrıca merkez ofis  vereceği reklamlarla ismin kentte bilinirliğini artıracaktır.  Müşterilerin kentte ilk bakacakları emlak noktası olmak için sürekli çalışacaktır .


  • Web sitesi açmanıza ve ilan sitelerine binlerce lira para vermenize gerek yoktur.

              Enemlak iş modeli ile kente hitap edecek kapsamlı bir web sitesinde resmi danışman olarak konumlandırılırsınız.  Merkez kentte emlak                       aramalarında direk bulunulmayı sağlayan teknik çalışmaları yapar. 


  • Diğer danışmanlarla birlikte güç birliği yaparak  daha hızlı pazarlama imkanı

Enemlak ailesine dahil olan danışmalar, birbirlerinin Gayrimenkullerini de pazarlama hakkına sahip olurlar.  Kent merkez ofisi ile sözleşme yaparak sisteme dahil olan bu seçilmiş danışmanların beraber çalışması, işin hızlanmasını ve kazancınızın artmasını sağlayacaktır.

 

  • Daha büyük bir portföye ulaşma imkanı

Tüm danışmanlar yaptıkları sözleşme gereği ellerindeki gayrimenkulleri  enemlak.net sitesine eklerler ve tüm danışmanlar da bu gayrimenkulleri pazarlama hakkına kavuşurlar. Böylece müşterilerine daha geniş bir emlak yelpazesi sunarlar.

 

  • Müşterilerinizle sözleşmeli çalışma için disipline girme avantajı

Daha önce dağınık çalıştığınız müşterilerinize,  kurumsal güç ile sözleşme yapmaya mecbur olduğunuzu ve daha büyük bir yapıyla birlikte çalıştığınızı deklere edebilirsiniz. Böylece işinizi ve kazancınızı garanti altına almış olursunuz. Çalışmalarınızın boşa gitmesini engellersiniz.


  • Kendinizi geliştirme ve daha kaliteli hizmet

Enemlak Gayrimenkul Danışmanlık Sistemi, ailesine katılan danışmanların daha iyi hizmet verebilmeleri için farklı seviyelerde eğitim sistemi hazırlamıştır. Bu aşamalardan ilkini temsilcilerden hızlı eğitim olarak alır; daha sonra kurumsal eğitim sistemine dahil olursunuz.


  • Gayrimenkul Danışmanlık Sertifikası desteği

Enemlak Gayrimenkul Sistemi anlaşmalı olduğu eğitim kurumlarından piyasanın altında fiyatlara eğitim almanızı ve sertifikanıza kavuşmanızı sağlar.


  • Enemlak Bağımsız Danışmanı olmak için;

>        Öncelikle uzun vadeli bir sürece dahil olmaya karar vermelisiniz.

>        Enemlak ile “Bağımsız Danışman Sözleşmesi” imzalamalı

>        Eğer yoksa en kısa zamanda “Gayrimenkul Danışmanlığı Belgesi” almalı

>        Enemlak Danışmanlık kurallarına uygun olarak çalışmaya başlamalısınız.


Enemlak Bağımsız Danışmanı olmak için lütfen iletişime geçin..

 

İlanlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0222) 2250350

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.